Vystoupení pro celý svět

27. října 2012 v 15:46 | Má osoba
Už od dětství jsem trémařka, teda pokuď nemluvíme o vystupování na "prknech". ano, bojím se písemky, mám trému ze zkoušení, ale z hraní, tancování ne.
Nevím proč, ale docela se mi to hodí. Za pár hodin jdu do Klubu a budu vystupovat před různými státy. V našem městě se odehrává soutěž velkých kníračů a já budu vystupovat s dalšími v kulturním večeru od 20:00, jeden lístek stojí 300Kč a navíc se nedá sehnat. Na to, že jsme se to dozvěděli minulý pátek, v úterý jsme měli zkoušku s ostatníma a dnes večer to máme odtancovat, to umíme.
Je až neuvěřitelné, že jsme to dali vůbec jakž takž dohromady, samozřejmě to tam někdo zvrtá, už jen z principu, ale bude to určitě supr. spíš máme obavy z toho, že jsme první a po skončení máme 7min na to, aby jsme doběhli přez venek do šaten, nalíčili se a převlíkli za upíry a zase letěli přez tu zimu a sníh z druhý strany na jeviště. Prostě je to úžasně vymyšlený.
až to skončí, bude tam další program, na ten se těším, jelikož tam bude Úsměv. My máme samozřejmě V.I.P místa na balkóně, no co si jen přát.

Tak mě držte palce a dam vědět, jak to vyšlo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama