První kontakt s UFO? Žádný problém!

15. října 2012 v 16:47 | Já
Taky jste se někdy zamyslely, co se stane, až mimozemšťané přistanou na zemi a teď se nebude vědět, zda-li nám ublíží, nebo nás zachrání a co se stane se světem?
Tyto úvahy už režiséři zapopjili do svých filmů a tak můžeme nalézt různé inspirace. Neděste se, světové organizace nehodlají postupovat podle filmů, oni mají vlastní postupy už vymyšlené, jen se čeká na příležitost.

Kdo se stará o záležitosti kolem setkání UFA?


Je to organizace, která se jmenuje tak, že by jste to do ní ani neřekli, "Postdetekční pracovní skupina" neboli PPS. Pokaď tento název slyšíte poprvé tak napište, alespoň si nebudu připadat tak blbě, jelikož si nedokážu pod tímto názvem cokoliv představit. Samozřejmě PPS nepracuje samostatně, ale je pod porgramem SETI, který se obecně zabývá hledáním mimozemským životem.

SETI se zabývá mimozemským životem už od 60 let 20. stol, prozatím marně


Proč o tom mluvím? Pokaď se teď někdo vyděsil, že mimozemšťané se blíží, nemusí mít strach i podle SETI je malá šance, že se to někdy stane.

Je zajímavé, že SETI není podporováno žádnou vládou a členy jsou velmi úctyhodní lidé. Nebojte, nejsou to jen nějací "fantasmagorikové", kteří vidí převlečeného mimozemšťana za každým rohem. Jsou to úctyhodní vědci především z oborů jako astronomie, biologie, fyziky, dále filozofové, teolog, dva právníci a zástupci médií, najdete tam také spisovatele sci-fi. Předsedou je spisovatel populárně vědeckých knih Paul Davies.


Co je úkolem SETI?Pokaď se někdo z galaxie ozve, bude úkolem pracovní skupiny radit všem, kterých se to týká. A tady přichází naše známé OSN, které bude prioritně informováno. Pokaď vás napadlo, že se to ututlá, vždyť jste to viděli v seriálu, tak tuto je mýlka. Nemůže se nic "ututlat, jelikož bude vzápětí po kontaktování OSN podle protokolu vyhlášena tisková konference.

Milovníky Akty X jsem asi právě zklamala, ale život už je prostě takový, informační


Média


Média se chytnou všeho a ze stébla dokáží vytvořit mohutný kmen. Jakmile by se dozvěděli, že jsme zkontaktovali UFO, nebo UFO nás, tak to bude boom! Servery z bližšími informacemi budou přetížení a co teprve server s informacemi od SETI! Ale oni myslí na vše a tak mají takové technologie, že by měl server vydržet a když by přece jen spadl, jsou ještě náhradní, ke kterým nikdo nemá přístup ani ten nejšikovnější hacker.

Překrucování informací nehrozí! PPS a Seti mají okamžitý plán a to dodávat médiím dostatek informacemi dostatečně rychle, hlavně potírat případné zkomoleniny.


O čem se bavit?


Pokaď si představujete, jak mimozemšťan sedí s nějakým vědátorem v kavárně a komunikace vázne, asi jste na omylu. Lidé z PPS chtějí najít něco universálního, s čím se domluví. Teď dámy asi nepotěším, ale hlavně se chtějí bavit o rovnicích, aby poznali "cizinci" co známe a umíme.


Můžeme se jen modlit, aby mimozemšťané nevstali špatnou nohou a byli dobře naladěni. Nejspíš zjistíme, že naprosto nic nevíme a jiná civilizace nás naučí hospodařit, myslet a žít. Docela se těším, jak to dopadne.

Co říct na závěr? Dáme organizacím ještě nějaký čas a pak jim přeji, aby se to i využilo . . .


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama