Co se odehrálo v naší rodné dědině

21. října 2012 v 20:23 | Má osoba
Kromě toho, že v úterý máme generálku něčeho, co jsme začali cvičit nes, je vše v pořádku. No tedy až na další maličkost a to, že se nám v našem městě objesil chlap. Připadá vám to jako nezáživná informace, Tak si zkuste bydlet v bytě, z kterého dohlédnete až na to místo, kde se chlap rozhodl skoncovat svůj život.


Je to až neuvěřitelné, že otec dvou ratolestí takhle ošklivě skončí svoje trápení.
Je to složitá věc, odhadovat, co si sebevrah myslí, co prožívá. Můj názor je, že pokaď něko spáchá sebevražu, určitě už k tomu musel mít sklony předtím, nikdo mi nenamluví, že to byla chvilková slabost. Vyrovnanej člověk, kterej to má v hlavě v pořáku, umí problémy řešit a předcházet jim.
Je to složité a možná, že niko nesouhlasí, ale proč by to někdo dělal ve chvilkové slabé chvilce? Člověk není tak statečný, aby spáchal při plným vědomí sebevražu, každé zvíře se bojí smrti, kaky zvíře má pud sebezáchovy.
Ale když se někdo rozhodne . . .
Člověk není stroj a tak nemůže zvládat stresy a problémy s čistou hlavou, neokáže stresové situace řešit s úsměvem. ano, to připouštím, někdy člověk už nemůže dál, je unavený a vše se mu hroutí pod rukama.
Ale vždy, opakuji vždy to jde nějak řešit. Když člověk chce, tak to jde.

Sebevraždy dětí, toto je opravdový problém, to by se mělo řešit. Teenageři jsou velmi labilní stvoření a nemůžete od nich očekávat naprostou 100% přítomnost rozumu. Tehdy se jedná o unáhlené rozhodnutí, ale zas, když se to veme kolem je to promyšlené. Přece nejdete a u prvního okna si neřeknete, tak tady.
Zas by jsem opakovala, jak by se rodiče měli více zajímat o svá dítka. Čemu všemu by měli roiče věnovat pozornost, ale ze všeho vyplývá, že právě rodiče by měli vědět, co potřebují znát a vědět o svém dítěti. Příroda to tak zařídila, aby matka cítila, když se něco děje.

Tak přeji mnoho štěstí . . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama