Blog, blogy, blogoviny

15. října 2012 v 15:53 | To
Proč blog? Proč si nekoupím sešit a nepíšu si deníček, proč musím zaplňovat internet písmenky, která přijdou někomu nezáživná a naprosto, naprosto zbytečná? Věřte mi, že to nedělám schválně a nezaložila jsem si tento blog, jen aby jsem vám znechutila den. Můj nápad psát si blog poháněly jen pozitivní myšlenky a doufám, že alespoň měsíc tyto myšlenky zůstanou.


Proč zrovna blog.cz ?

Je to těžká otázka, na kterou vám neodpovím, jelikož sama nevím. Blog.cz jsem si nejspíše vybrala, protože má takovou nenáročnou administraci. Samozřejmě wordpress či Joomla, to jsou mi známé termíny, ale nelíbí se mi na tom, že mě lidé otravují se spamy v komentářích.
Blogger.cz nebo pisu.cz či blogerka.cz, to jsou oblíbené blogovací systémy, ale mě to přijde moc neosobní a navíc možnosti vzhledu a možnosti sdílení či nějakých komunit jsou pro mě nevystačující.

Co tu hledat?

Tak určitě mé výplody fantasie a mé nadávání na svět, ale nebojte se, samozřejmě tu najdete i doporučení, myšlenky a doufám, že se z toho časem stane kvalitní čtivo.

Význam mého designu nedesignu:

Nemám ráda honosné designy, spoléhám na to, že články budou zdobit blog a tak jsem vám sem dala akorát obrázek mé oblíbené postavy Darii, kdo nezná, tak ji najde ve stejnojmenném seriálu Daria.
Dnes je svět zminimalizovaný a doufám, že se k dokonalosti dnešního světa propracuje i můj blog.

Kdo jsem?

Dnes ve světě moderních technologií je velmi složité si udržet své soukromí a mnozí o sobě poví více než je zdrávo. Mám takovou zkušenost, že člověk o sobě napíše věk, pohlaví a okamžitě ho ostatní odsoudí a tak stop! Proč musíte znát mou identitu? stejně hned mé jméno zapomenete a navíc, alespoň vám dám příležitost rozvinout svoji představivost. Tak ať mám klidně patery oči a čtyři ruce.

Ve světě přetvářky a falše, je dobré, když máte někoho či něco, k čemu, ke komu se můžete stále vracet a víte, že vás nezklame. Zatím do mně takovou důvěru nevkládejte, ale po čase ji ráda přijmu . . .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama